CebiGlass GT

V čem spočívá CebiGlass GT?

Jedná se o systém určený ke stanovení nákladů na výměnu čelního skla vozidla u osobních a lehkých užitkových vozidel.

Díky tomuto systému lze na základě identifikace vozidel dle VIN zcela automatizovat proces výpočtu nákladů na výměnu čelního skla.

CebiGlass

Jak CebiGlass GT funguje?

Webová aplikace CebiGlass GT umožňuje interaktivně ve webovém prohlížeči identifikovat vozidlo na základě VIN nebo na základě ručního vyhledání ve stromu vozidel a následně dále určit výši nákladů na výměnu čelního skla u osobních a lehkých užitkových vozidel. Pro potřeby autoskloservisů je webová aplikace integrována do webové komunikační platformy CebiCom od Cebia.
Při výpočtu nákladů na výměnu čelního skla je pro potřeby vstupu vozidel do pojištění u vozidel mladších (limit stáří definuje zákazník) využit ceník originálních náhradních dílů (výpočet ceny za výměnu čelního skla s použitím OEM dílů a prací).
Pro vozidla starší jsou použity ceníky dodavatelů čelních skel (výpočet ceny za výměnu čelního skla s použitím aftermarketových dílů a paušálních poplatků za lepidla a práci).

Proč CebiGlass GT využít?

  • zefektivnění (automatizace) procesu stanovování pojistných částek při uzavírání připojištění čelních skel;
  • odstranění rizika vzniku podpojištění při ručním zadávání parametrů vozidla;
  • jednoznačná identifikace vozidla umožňuje bezchybné nastavení pojistných podmínek pro konkrétní vozidla;
  • exaktnost parametrů vozidel, které uživatel získává pomocí aplikace, umožňuje vytvářet skupiny vozidel dle celé řady parametrů (skla se senzory, termická skla apod.) a následně těmto vozidlům přidělovat individuální pojistně matematické parametry;
  • nasazení systému na webových portálech s nabídkami pojišťoven umožní plně rozvinout základní principy využívání webových služeb – JEDNODUCHOST, PŘESNOST, RYCHLOST.

Pro koho je CebiGlass GT určený?

CebiGlass GT je velmi často využíván pojišťovnami při vstupu vozidel do pojištění pro kvalifikované stanovení pojistného limitu v doplňkovém pojištění skel. CebiGlass GT je určený také pro autoskloservisy.

Jakou formou CebiGlass GT poskytujeme?

  • Webová služba (zapracujete si výstup do svého systému).
  • Webová aplikace (poskytneme login a heslo a přes naši aplikaci můžete vkládat ručně jednotlivé dotazy).

Kontaktujte nás:

Máte zájem o využívání systému CebiGlass GT? Vyplňte prosím tento stručný formulář a my se vám ozveme.

*
*
*
*
*

* Povinné položky

Nenašli jste co jste hledali? Zkuste navštívit web pro zákazníky.