Exekuce

Co je služba Exekuce?

Služba Exekuce spočívá v prověřování fyzických a právnických osob v databázi Centrální evidence exekucí – jedná se o veřejný seznam, který je provozován Exekutorskou komorou.

Proč službu Exekuce využít?

K získání základních informací o pravomocně nařízených exekučních řízeních. Služba Exekuce umožňuje zjišťovat informace o konkrétních exekučních řízeních, zda je proti konkrétní osobě vedena exekuce podle exekučního řádu, který soudní exekutor byl pověřen provedením exekuce, o jakou vymáhanou povinnost se jedná, kdy byl soudní exekutor pověřen vedením exekuce, zda byla pravomocně odložena či zastavena atd.

Dlužníků v dnešní době přibývá a přibývá i těch, kteří na sobě mají i více exekucí. Problém ale začíná mnohem dřív, např. u jízdy na černo v MHD, u nevýhodného úvěru, nehrazení výživného na dítě, v neobezřetném nákupu drahých spotřebičů nebo dovolených a často i v neočekávaných situacích.

Jakou formou službu Exekuce poskytujeme?

  • v rámci aplikace AUTOTRACER
  • prostřednictvím webové služby (zapracujete si výstup do svého systému)

Pro koho je služba Exekuce určená?

Zejména pro prodejce, finanční společnosti, pojišťovny a advokátní kanceláře.

Jak služba Exekuce funguje?

Po zadání dotazu zjistíte, zda na daný subjekt je, či není vedena exekuce. V detailu jednotlivé exekuce jsou následně zobrazeny informace o dané exekuci, jako je označení soudu, který nařídil exekuci, spisovou značku soudu, který nařídil exekuci, jméno exekutorského úřadu, datum vydání usnesení, peněžitou povinnost, pravidelně splácenou částku, nepeněžitou povinnost, popis a označení povinných osob.

Kontaktujte nás:

Máte zájem o využívání služby Exekuce? Vyplňte prosím tento stručný formulář a my se vám ozveme.

*
*
*
*
*

* Povinné položky

Nenašli jste co jste hledali? Zkuste navštívit web pro zákazníky.