Satelitní zabezpečení

V čem Satelitní zabezpečení vozidel spočívá?

Satelitní zabezpečení vozidel je nejen ochranou proti krádeži vozidla, ale ještě důležitější je, že chrání zdraví a život posádky. Umí automaticky detekovat havárii a přivolat pomoc. Pro motoristy jsou součástí i doplňkové funkce, např. elektronická kniha jízd.

CEBIA SAT je členem největšího celoevropského systému OCTO Telematics pro dohled nad vozidly. Využívá tak výhradně schválené a homologované palubní jednotky a patentovaný systém bezpečné datové komunikace mezi vozidlem a datovými servery. Stejnou technologii používá i více než 20 renomovaných evropských pojišťoven.

Proč Satelitní zabezpečení vozidel využít?

  • Komplexní a vyspělejší řešení za nižší cenu ve srovnání s konkurencí.
  • Komunikace přes všechny GSM operátory a plná funkčnost na celém území Evropy.
  • Unikátní nárazový detektor zaznamenávající přesný průběh nehody s automatickým přivoláním pomoci na místo nehody.
  • Aktivní nebo pasivní hlídání vozidla prostřednictvím pultu centralizované ochrany.
  • Automatické hodnocení chování řidiče (statistiky jízd – množství km, den/noc, dny v týdnu, parametry řízení – rozjezdy, brzdění, rychlé průjezdy zatáčkou, rychlé změny jízdních pruhů …)
  • Průběžná kontrola funkčnosti zařízení instalovaného ve vozidle prostřednictvím pracoviště technické podpory Cebia, v případě problémů zajištění opravy v partnerském servisu.
  • Elektronická kniha jízd.
  • Mobilní a internetová aplikace pro řidiče a majitele vozidel.

Věděli jste, že?

1/3 fatálních nehod se stane v noci, kdy je malý provoz a špatná viditelnost, díky čemuž roste pravděpodobnost, že se zraněný nedočká včas pomoci.

Pro koho je Satelitní zabezpečení vozidel určené?

Zejména pro pojišťovny a leasingové společnosti, pro firmy a jejich vozové flotily a pro všechny, kdo chtějí chránit svůj vůz i své zdraví a život.

Pro autoservisy, které tím mohou rozšířit spektrum svých služeb pro zákazníky. Mohou se stát Autorizovaným pracovištěm Cebia a nabízet a instalovat moderní komplexní řešení satelitního zabezpečení a hlídání automobilů doplněné o řadu dalších funkcí.

Kontaktujte nás:

Máte zájem o Cebia SAT nebo chcete satelitní zabezpečení vozidel pro své klienty? Vyplňte prosím tento stručný formulář a my se vám ozveme.

*
*
*
*
*

* Povinné položky

Nenašli jste co jste hledali? Zkuste navštívit web pro zákazníky.