VINonline

V čem spočívá služba VINonline?

Jedná se o webovou službu, která na základě automatické identifikace dle VIN poskytuje informace o technických i netechnických parametrech vozidla jako jsou značka, model a provedení, rozměry a hmotnost, parametry motoru a převodovky, data 1. registrace ad.

Proč službu VINonline využít?

  • zefektivnění (automatizace) procesu zadávaní dat o vozidlech při sjednávání pojistných, úvěrových či leasingových smluv;
  • zjednodušení a zpřesnění procesu při vkládání nabídek vozidel na inzertní portály;
  • odstranění rizika zadání chybných dat při ručním zadávání parametrů vozidla;
  • exaktnost parametrů vozidel umožňuje vytvářet skupiny vozidel dle celé řady parametrů (výkon či objem motoru, celková hmotnost apod.);
  • nasazení služby na webových portálech s nabídkami pojišťoven či inzertních portálech umožní plně rozvinout základní principy využívání webových služeb – JEDNODUCHOST, PŘESNOST, RYCHLOST.

Jak služba VINonline funguje?

VINonline poskytujeme formou webové služby. Po zadání VIN vozidla se během chvíle dozvíte technické i netechnické informace o vozidle dle výrobce.

Pro koho je služba VINonline určená?

VINonline je určený pro pojišťovny, makléřské společnosti, leasingové společnosti, importéry vozidel, prodejce ojetých vozidel a další společnosti z oblasti prodeje a servisu motorových vozidel.

Kontaktujte nás:

Máte zájem o využívání systému VINonline? Vyplňte prosím tento stručný formulář a my se vám ozveme.

*
*
*
*
*

* Povinné položky

Nenašli jste co jste hledali? Zkuste navštívit web pro zákazníky.